Voor Cherry Ponsen begon het met Yoga op een moment dat ze zelf behoefte had aan meer rust. Jaren geleden liep ze tegen een burn-out aan. Yoga leek haar aanvankelijk maar zweverig, totdat ze zelf een les probeerde in de sportschool. “Ik dacht altijd van, oh, dat yoga, dat is zo zweverig en dat past niet bij mij.” Toch ontdekte ze dat Yoga op verschillende manieren kan worden beoefend. “Eigenlijk gaat het bij Yoga erom dat jouw gedachten niet blijven tollen in je hoofd. Dat het rustig wordt in je hoofd”, vertelt de Yogadocente.
Tijdens haar lessen neemt Cherry mensen mee in een flow van houdingen, waarbij beweging en ademhaling centraal staan. “Het gaat helemaal niet om prestatie. Het gaat erom dat je iets probeert, je grenzen verkent en dat je bezig bent met je lijf en je ademhaling. Waardoor je niet nadenkt.”
Volgens Cherry is Yoga er voor iedereen. “Wie je ook bent en wat jouw leeftijd ook is. Het maakt niet uit, er is altijd een pose die je kunt en ademhalen moet je toch.” Ze geeft groepslessen, stoelyoga en kinderyoga (voor kinderen van 6 tot 11 jaar) in Het Zentrum te Aadorp. Privélessen geeft ze bij de mensen thuis of in haar Klankstudio Lamuselle in Daarlerveen.
In Klankstudio Lamuselle geeft Cherry klankschaalsessies. De klanken en trillingen helpen om te ontspannen, spanning los te laten en blokkades in de energiestroom op te lossen. “Je kan je enorm ontspannen als je je focust op je ademhaling en de klankschalen een zachte trilling veroorzaken in jouw lichaam, alle levensenergie kan daarna weer via de juiste banen door jouw lichaam stromen.” Cherry volgde haar opleidingen in Nepal aan de basis van de Himalaya waar de klankschalen en de Yoga vandaan komen en nam daar haar Himalaya-klankschalen mee.
Informatie ontvangen over adverteren in Raalte Koerier? Vul hier je e-mailadres in en wij nemen contact met je op.
Klankstudio Lamuselle
Brugstraat 47A, Daarlerveen