HEINO – De pompoenraap actie van afgelopen zaterdag was een overweldigende succes. Wel 20.000 kilo pompoenen zijn van het land gehaald. Dat succes hebben wij mede aan u als pers te danken, waaronder ook Dalfsennet.nl. Hiervoor dank daar voor. Maar er liggen nog pompoenen op het land en daarom komt er nog een vervolg.
Dat zit zo: Wij zijn in contact gekomen met No Waste Army, een organisatie die voedselverspilling wil voorkomen. Zij hebben een plan bedacht.
* Mensen kunnen op 3 manieren helpen: Via de landelijke crowdfunding actie waarbij de pompoenen naar de voedselbank gaan, een zak pompoenen bestellen en komen rapen en via de boodschappenbox tegen voedselverspilling die we in heel Nederland bezorgen.
* En het belangrijkste is dat ze de link naar de actie pagina delen in een bericht: www.nowastearmy.nl/pompoen
Alvast dank.
Met vriendelijke groet,
Rick en Jan Overesch.
Jan: 06 – 502 805 74
Zoon Rick: 06 – 427 384 35